Імперіалізм і Тоталітарна Демократія

Posted: Червень 18, 2016 in Загальне

ter                     Наталка Сіренко  2012.р

“Демократія – це коли два вовка і одне ягня голосують на рахунок обіднього
меню.” Бенджамін Франклін

“Кращий аргумент проти демократії – п’ятихвилинна бесіда з середнім виборцем.” Вінстон Черчилль

“Світ був би зруйнований, якби Я не чинив дій! Я став би причиною змішання варн і загибелі народів” Бхагаватгіта

Цей допис присвячений пошуку шляху по якому можна вийти з всеохопної кризи сучасного світу.

Світ міняється, світ перетворюється. Жоден з шляхів минулого, жодна форма боротьби минулого не дасть результату сьогодні. Необхідне нове рішення.

Тоталітаризм демократії і толерантності перетворив сучасні держави у пастки для народів. Держави вже не ефективні для захисту інтересів націй. Навпаки, світські держави набули таких форм і такого змісту, які знищують, розкладають людські спільноти. Державні системи роблять все щоб з допомогою законодавства та соціальної політики знищити національні організми.

Європейські народи створило основу цивілізації та порядок в ній, але втратило контроль над процесом. Ми більше не контролюємо перебіг подій. Чи можуть, зокрема русини-українці, повернути собі важелі впливу?

У сучасному світі, для пропаганди та впровадження ідей, пропонуються демократичні, парламентські методи боротьби. Спираючись на попередній досвід політичних сил правого спрямування, можна з певністю стверджувати, що застосовуючи демократичні методи, ми будемо безплідно втрачати свій час в гонитві за відсотками, рейтингами та місцями у Парламенті і Уряді. Таким способом, вбивчу для народу систему, змінити не вдасться. Демократичний тоталітаризм стовідсотково гарантує, що окрім демократичного тоталітаризму жодна інша ідея не зможе панувати у державі. Тобто, скільки б Ви не приклали зусиль всередині системи, Ваші старання будуть марними. Система залишиться непорушною.

Сьогодні діють стандарти створені “власниками” Світу для народів. До єдиного стандарту народи приводять через держави демократичного та світського тоталітаризму. Держави, з допомогою законів та примусу, вбивають всі нації в прокрустове ложе однакової матриці загальних правил. Цей процес називають відповідністю міжнародним стандартам. У матриці неможливий вільний вибір нацією власного шляху. Не ведеться навіть мова про право народів на самовизначення. Дії будь-якої політичної сили, що обрала своїм шляхом боротьбу за право брати участь у системі демократичного тоталітаризму, репрезентованого тією чи іншою державою, завжди будуть спрямовані на допомогу світовим “власникам” у їх цілях. Цей факт не залежить від усвідомлення представниками політичних сил стану справ і їх бажання.

Основним завданням держав типу демократично-світського тоталітаризму є знищення національних та расових людських організмів. Чому? Через непомірну гіпертрофовану жадобу “власників” Світу до збагачення та влади, до контролю. Через їх вірність цілям ідей імперіалізму.

Щоб мати можливість створювати економічні ресурси, мати політичну владу, “власникам” необхідно створювати соціальні системи, які б працювали на їх цілі. Соціальні системи створюються з людей.

Люди є найціннішим ресурсом на планеті Земля. Люди створюють матеріальні та культурні цінності. Люди рухають науковий та технічний прогрес. Держави складаються з людей. Без людей не створити ні матеріальних ресурсів, ні політичної влади.

Люди істоти глибоко соціальні. Люди завжди творять соціальні структури для втілення своїх цілей та задумів. За останні тисячі років особливої майстерності у творенні соціальних систем досягли серед всіх інших і русичі-українці. Ми змогли витворити досконалий Національний Організм. (Національні Організми можна вважати живими істотами вищого рівня, що складаються з людей.) Українці здатні створювати найякісніші соціальні системи, перетворювати їх, пристосовуючись до змін, завдяки вродженому таланту до творчості. Багато європейських та інших етнічних спільнот також опанували майстерність створення соціальних систем та зуміли витворити свій Родовий Організм.

Проте держави римського стандарту проводять цілеспрямовану політику розчинення народів, руйнують національні, соціальні, культурні, родинні зв’язки поміж людей. Вбивають живу істоту набагато ціннішу від людини — Національний Організм безлічі націй. І коли людина залишається сам на сам з державою, як окремий елемент, нічим не пов’язаний з іншими, тільки тоді “власники” Світу можуть брати цих людей, вкладати в їх голови власні ідеї та творити з них соціальні системи для особистих цілей. Таким чином з Національних Організмів вилучають критичну масу людей. Така діяльність веде до розчинення народів, до загибелі націй та всіх рас у підсумку.

Тому необхідно вийти за межі матриці створеної для нас “власниками”. Не жити за правилами і не думати критеріями, що їх насаджують держави демократичного тоталітаризму.

У світовій системі демократично-cвітського тоталітаризму, у людини та народів не залишилось можливості для свободи вибору, для самовираження та самобутності.

Більше двох тисяч років світом повністю намагаються опанувати ідеї імперіалізму. Найбільшого розмаху і успіху досягла імперська ідея Римської імперії, як ідеальної форми державного устрою в уяві західноєвропейських еліт. Ця ідея опановувала народи, що проживали і в інших землях. Починаючи з 27 р. до нашої ери вона перероджувалась у різних формах: Римська імперія, Ромейська імперія (Візантія), Священна Римська імперія, Москва — ІІІ Рим, “Третій Рейх”. Навіть султани Османської імперії претендували називатися спадкоємцями Римської імперії. Європейські еліти, створюючи Євросоюз, мали на увазі продовження традиції римського спадку, як свого бачення ідеальної держави. Американські політичні еліти, в свій час, також стали на шлях втілення ідей імперіалізму. В підсумку, захоплення світовими політичними елітами ідеями імперіалізму, породило виникнення глобалізму. Імперіалісти ставши “власниками” Світу вправно використовують релігію та економіку, як інструмент, для втілення згубних для народів ідей. Потрібно враховувати також і те, що імперіалізм, як інструмент для панування над народами використовують певні народи. Наприклад, у нас в цьому плані є проблеми з жидами та москалями.

В історичному часі імперіалізм завжди несе лише смерть народам, що стали його носіями. Імперіалізм знищує, розчиняє народи у іншорасовому морі, руйнує зв’язок поколінь, деморалізує суспільство. Імперіалістичні ідеї поставили безліч народів на межу виживання. Тільки відмова народів від ідей імперіалізму зможе відкрити націям шлях у майбутнє.

Ідеї світового імперіалізму зможе протистояти і перемогти ідея арійської світлої традиції Свободи. Держава вільних народів, а не тільки міжрасовий людський компот. Лицар-герой, а не імперський солдат. Шана до предківського звичаю і Ладу, а не тоталітаризм Світового Уряду.

Тому ідеологічне мережеве об’єднання “Рід” стверджує, що право народів на самовизначення є основною політичною свободою, яку необхідно здобути у ХХІ ст.

Народ творить націю. Нація є вищою формою самоорганізації людей. Приналежність до нації є справою добровільного вибору людини. Але, звичайно, основу нації, складають люди однієї етнічної групи, однієї культури, звичаїв традицій тощо. Тому ми пропонуємо альтернативну форму політичного устрою держав – родократію.

Об’єктивно, людська одиниця не може самостійно існувати поза суспільством. Щоб виживати людині необхідно взаємодіяти з іншими людьми. Найвищою формою самоорганізації суспільства є Національні Організми. Саме тому родократія бачить Національний Організм, як вищу цінність, порівняно з окремою людиною.

Родократія — суспільний устрій, при якому влада формується з представників національної еліти народу, з кращих представників нації. Родократія орієнтується на націю як пріоритет і визнає права кожного народу на самореалізацію і свободу.

Родократія прагне знищення імперій та імперіалістичних ідей в будь-яких формах. Без свободи народу немає свободи людини!

Родократія прагне розвитку і становлення ідей здорового родичівства(націоналізму) серед народів. Збереження народних традицій і побудову родових держав на основі героїчного лицарського світогляду наших предків та передових технологій і наукових досягнень сучасності.

Для створення нового світу побудованого на принципах родократії необхідно змінити систему політичного світового устрою, знищивши старий устрій демократичного тоталітаризму, як прояв ідеї імперіалізму.

Велика небезпека для світу полягає також у неготовності людських спільнот до технологічного прориву, який невдовзі станеться. З високими технологіями держави демократичного тоталітаризму отримають абсолютний контроль над людиною, а світовий уряд над усіма процесами та народами у світі.

Свобода вибору та творчості, завжди була фундаментальною цінністю. Тому під технологічний перехід необхідно змінювати устрій світу, якщо не хочемо назавжди залишитися у рабському стані під повним контролем. Адже держави-імперії звичайно планують використовувати технології для безповоротного і повного обернення людей і народів на підконтрольних Світовому Уряду істот.

Технології – це інструмент у руках людей. Людина повинна зробити вибір яким чином використати технології Вони можуть бути використані, як для досягнення ганебних цілей – обернення людей і народів у рабство, так і для набуття людиною та народами повної свободи, втілення ідеалу свободи вибору.

Розвиток технологій може зробити здавалося б неможливе, дати людині повну свободу вибору, дати людині можливість втілювати всі її бажання. Для цього необхідна принципова згода людських спільнот та їх еліт дати людині можливість повної свободи вибору. Адже не всі можуть органічно вписуватися у Національні Організми є й такі особи для котрих краще буде створити свою віртуальну реальність і там бути щасливими, не обтяжуючи собою суспільство та не маючи права голосу у державі проти своєї волі, як до цього зараз примушують тоталітарні демократичні держави.

Ідеологічне мережеве обєднання “РІД” пропонує людям цей шлях, що стане доступним вже у близькому майбутньому. Шлях повної свободи вибору як для народів так і для людини. Бо від вибору народів і людини будуть залежати їх обов’язки і це дуже важливо.

Розвиток технологій надасть можливість виконувати бажання гравця і втілювати його фантазії не створюючи негативних наслідків у цій реальності і не викликаючи жодних порушень прав інших людей. Це ключ до уникнення великих конфліктів між суспільствами та у середині суспільства. Саме тому необхідно дати свободу вибору націям та свободу вибору обов’язків кожній людині. Якщо людина не бажає брати на себе певні суспільні зобов’язання і наша реальність їй не до вподоби, людина має право вибрати іншу реальність або державу і не обтяжувати собою суспільство. Але кожен повинен усвідомити, що з арійським підходом, до надання свободи вибору людині та народам, ми вступаємо у конфлікт з інтересами новітніх імперій, з інтересами Світового Уряду. Адже таким чином ми вилучаємо з під їх контролю велику масу людей, що оберуть вільне життя.

Отже, високотехнологічне суспільство дає людству два шляхи:

шлях тотального контролю держав-імперій над людиною і народами, повне знищення народів;

шлях вільного вибору: або приєднання до Національного Організму і життя у реалі, або можливість для кожної людини створити свій особистий світ.

Від вирішення питання зміни політично-суспільного устрою світу залежить виживання Націй як живих надістот вищого рівня.

Оскільки світом керують ідеї, а не органи примусу, ми пропонуємо людям вартісну ідею, заради якої можна жити і боротися.

Основною цінністю Людини завжди була свобода. У основу творення і життєдіяльності світу була закладена свобода. При творенні Світу Творець дав нам свободу вибору, свободну волю і ми також повинні давати можливість свободи вибору іншим. Тому ми пропонуємо кожному народу світу і кожній людині поборотися пліч о пліч з нами за право на свободу вибору. Це буде правильно по відношенню до кожного. Боротися за право вільного вибору для народів, за право на свободу, означає йти шляхом Сварога, арійським шляхом.

Ми нікому не відмовимо у праві грати разом з нами у створеному просторі по правилах честі.

Advertisements

Коментарі закрито